Yhteystiedot

Käyntiosoite: Satakunnantie 31, 20300 Turku

Aukioloajat: Ma-pe 10-17, la-su sopimuksen mukaan

Puhelin: +358 44 2601 637

Sähköposti: info@naytonpaikka.com

Y-tunnus: 2089490-2

Ota yhteyttä ja varaa ilmainen arviokäynti

Jätä yhteystietosi niin olemme sinuun yhteydessä
mahdollisimman pian!

  • Petri Silvola

    Petri Silvola

    Myyntiedustaja

    +358 50 350 5376
    petri.silvola@naytonpaikka.com

  • Elina Karjalainen

    Elina Karjalainen

    Sisustuskonsultti

    +358 40 705 6955
    elina.karjalainen@naytonpaikka.com

  • Terhi Norio

    Terhi Norio

    Myyntiedustaja

    +358 40 766 6964
    terhi.norio@naytonpaikka.com

  • Jasmin Rainoma

    Jasmin Rainoma

    Myyntiedustaja, KiLAT, SKVL Laatukoulutettu asuntomyyjä

    +358 44 989 2848
    jasmin.rainoma@naytonpaikka.com

  • Jouko Sipilä

    Jouko Sipilä

    Kiinteistönvälittäjä LKV

    +358 400 482 690
    jouko.sipila@naytonpaikka.com

  • Anneli Saikkonen

    Anneli Saikkonen

    Kiinteistönvälittäjä LKV, ITS

    +358 400 782 644
    anneli.saikkonen@naytonpaikka.com

  • Jukka Iso-Seppälä

    Jukka Iso-Seppälä

    Myyntiedustaja

    +358 40 300 4345
    jukka.iso-seppala@naytonpaikka.com

  • Leena Norio

    Leena Norio

    Myyntiedustaja, KiLAT

    +358 40 538 6775
    leena.norio@naytonpaikka.com

  • Jarkko Saarinen

    Jarkko Saarinen

    Kiinteistönvälittäjä LKV

    +358 40 848 5697
    jarkko.saarinen@naytonpaikka.com

  • Krista Aaltonen

    Krista Aaltonen

    Kehitysjohtaja, Kiinteistönvälittäjä LKV

    +358 44 047 1111
    krista.aaltonen@naytonpaikka.com

  • Jouni Paasio

    Jouni Paasio

    Toimitusjohtaja, vastaava hoitaja, Kaupanvahvistaja

    +358 40 845 4038
    jouni.paasio@naytonpaikka.com