Kiinteistönvälittäjät Turku

Asuntokauppa on luottamusasia, minkä vuoksi yhteistyö ja yhteydenpito asiakkaidemme kanssa on meille ensisijaisen tärkeää. Kodinvaihto on monivaiheinen prosessi, jonka haluamme sujuvan mutkitta. Näytönpaikan kiinteistönvälittäjät takaavat, että kodinvaihtosi sujuu ammattitaitoisesti ja luotettavasti. Kiinteistönvälittäjät palvelevat joustavasti Turku ja lähiseuduilla.

  • Krista Aaltonen

    Krista Aaltonen

    Kehitysjohtaja, Kiinteistönvälittäjä LKV

    +358 44 047 1111
    krista.aaltonen@naytonpaikka.com

  • Petri Silvola

    Petri Silvola

    Myyntiedustaja

    +358 50 350 5376
    petri.silvola@naytonpaikka.com

  • Terhi Norio

    Terhi Norio

    Myyntiedustaja

    +358 40 766 6964
    terhi.norio@naytonpaikka.com

  • Anneli Saikkonen

    Anneli Saikkonen

    Kiinteistönvälittäjä LKV, ITS

    +358 400 782 644
    anneli.saikkonen@naytonpaikka.com

  • Jarkko Saarinen

    Jarkko Saarinen

    Kiinteistönvälittäjä LKV

    +358 40 848 5697
    jarkko.saarinen@naytonpaikka.com

  • Jasmin Rainoma

    Jasmin Rainoma

    Myyntiedustaja, KiLAT, SKVL Laatukoulutettu asuntomyyjä

    +358 44 989 2848
    jasmin.rainoma@naytonpaikka.com

  • Elina Karjalainen

    Elina Karjalainen

    Sisustuskonsultti

    +358 40 705 6955
    elina.karjalainen@naytonpaikka.com

  • Jouko Sipilä

    Jouko Sipilä

    Kiinteistönvälittäjä LKV

    +358 400 482 690
    jouko.sipila@naytonpaikka.com

  • Leena Norio

    Leena Norio

    Myyntiedustaja, KiLAT

    +358 40 538 6775
    leena.norio@naytonpaikka.com

  • Jukka Iso-Seppälä

    Jukka Iso-Seppälä

    Myyntiedustaja

    +358 40 300 4345
    jukka.iso-seppala@naytonpaikka.com

  • Jouni Paasio

    Jouni Paasio

    Toimitusjohtaja, vastaava hoitaja, Kaupanvahvistaja

    +358 40 845 4038
    jouni.paasio@naytonpaikka.com